Mecz Ruch-Belchatow nawet w dobrym tempie i jakos to wygladało.
mozna by powiedziec ze za szybko jak na nasz lige
Swoja drogą-Malkowski,Wrobel,Nowak,Poepek,czy Pietrasiak -GKS ma naprawde soldnych grajkow nawet niezlsych technicznie i jak np Wrobel ;biegajacych jak male samochodziki.
napewo do Ruchu gorsi nie byli,remis bylby bardziej zasluzony.