Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5521
Stary 19.03.2010, 23:25
Mecz Ruch-Belchatow nawet w dobrym tempie i jakos to wygladało.

mozna by powiedziec ze za szybko jak na nasz lige

Swoja drogą-Malkowski,Wrobel,Nowak,Poepek,czy Pietrasiak -GKS ma naprawde soldnych grajkow nawet niezlsych technicznie i jak np Wrobel ;biegajacych jak male samochodziki.

napewo do Ruchu gorsi nie byli,remis bylby bardziej zasluzony.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując