lukas63 napisał(a):

|
To nieoficjalna kwota - ponoć jest większa
|
przeważnie wymienianą kwotą jest 300k euro, a nie 400
do tego koleś w 3 mecze pokazał, że na nasze warunki jest gigantycznym wzmocnieniem, zrobił chyba więcej ciekawych akcji niż taki Łobodziński przez cały pobyt w Wiśle