przeciez wszystkie wymiary fosy sa podane na rysunku:
- szerokosc 2m
- wysokosc od strony murawy 1,34m
- wysokosc od strony trybuny 1,94m + 0,7m "balustrado-stolik"
nie wiem czemu ta "balustrada ma 0,7m, jak ustawowe minimum jest 1,1m.
co do fosy - to mozna puscic wode z jednego konca na drugi - taka jakby rzeke zrobic - i moze jakies pirannie wrzucic
