Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5514
Stary 19.03.2010, 20:56
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
marzenie
...oczywiście jak na polską ligę
tak sprawdzam jego statystyki z poprzednich sezonów
07/08 - po ilości goli widać(chyba) król strzelców ME
08/09 - trochę gorszy, ale pierwsze występy w E-klasie i dwa gole
09/10 - już 8 goli

wydaje się ze nie jest to gracz jedno-sezonowy
Dodam, że w kategoriach młodzieżowych miał bodaj wiecej goli niż występów.
Odpowiedz cytując