szczebrzeszcz napisał(a):

marzenie
...oczywiście jak na polską ligę 
tak sprawdzam jego statystyki z poprzednich sezonów
07/08 - po ilości goli widać(chyba) król strzelców ME
08/09 - trochę gorszy, ale pierwsze występy w E-klasie i dwa gole
09/10 - już 8 goli
wydaje się ze nie jest to gracz jedno-sezonowy
|
Dodam, że w kategoriach młodzieżowych miał bodaj wiecej goli niż występów.