Wyświetl pojedynczy post
MJ
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 19.03.2010, 15:55
To raczej wyglądało tak:



i tak:



Facet kupił sprzęt w Japonii. Wydał furę kasy na to (sam to opisuje, tylko że "ynteligentów" z archiwum, nie obchodziło po co mu taki sprzęcik, pytali tylko ile go kosztował, dopiero potem jakiś się zorientował i Władimir musiał nawiać)
Ostatnio edytowane przez MJ : 19.03.2010 o godz. 15:58.