|
Mam pytanie, czy posiada ktoś książki o Wiśle, wiem że znajdują się w WŚ ale niestety nie stać mnie na zakup ich wszystkich. Jeżeli ktoś posiadałby książki i był by ich chętny pożyczyć czy też odsprzedać.To chętnie wymienię je za jakiś gadzet. Być może ma ktoś coś w formacie PDF
Jeśli ktoś z forum był by chętny pomoć czekam na priv.
|