Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8385
Stary 19.03.2010, 14:40
Ładnie się prezentuje ten pomysł na wzór krzesełek , całkiem estetycznie.
Dobrze , że nie ma gwiazdy pod ,,s'' , bo po pierwszy wyglądała dosyć blado przy genialnie wyglądającej gwieździe na D a po drugie co za dużo , to nie zdrowo .
Odpowiedz cytując