Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8384
Stary 19.03.2010, 14:31
Ja tak sobie myślę, że cytat Reymana powinien być przy wejściu do tunelu piłkarzy, albo do szatni. No wiecie, żeby go zawsze widzieli
A stadion w środku będzie zajebisty. Tylko ja karnetu na górę narożnika nie kupuję
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.03.2010 o godz. 14:34.
..
Odpowiedz cytując