JarTSW napisał(a):

|
Trzeba by powrócić do polityki transferowej sprzed kilku lat, czyli po prostu stawiać na młodych, obiecujących polskich piłkarzy. Trzeba wykładać po prostu z milion złotych, za takich graczy jak Sobiech, Sadlok, Glik. To wszystko się wróci.
|
Fajnie tylko Ruch krzyczał Lechowi 1,5 mln euro za Sobiecha, a Piast chciał 1 mln euro za Glika.