Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22177
Stary 19.03.2010, 14:04
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Trzeba by powrócić do polityki transferowej sprzed kilku lat, czyli po prostu stawiać na młodych, obiecujących polskich piłkarzy. Trzeba wykładać po prostu z milion złotych, za takich graczy jak Sobiech, Sadlok, Glik. To wszystko się wróci.
Fajnie tylko Ruch krzyczał Lechowi 1,5 mln euro za Sobiecha, a Piast chciał 1 mln euro za Glika.
Odpowiedz cytując