|
I Polonia pewnie przegra. W tym zespole jest tak chora atmosfera, którą notabene wprowadza sam "zbawca" tej drużyny, że szkoda słów.
A odnośnie tego, że jeśli Polonia spadnie, to on się wycofa, mogę powiedzieć tylko tyle, że brak mi słów. Jak ta liga kiedykolwiek może podnieść swój poziom, jeśli brakuje odpowiedzialnych ludzi.
|