Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5497
Stary 19.03.2010, 12:55
I Polonia pewnie przegra. W tym zespole jest tak chora atmosfera, którą notabene wprowadza sam "zbawca" tej drużyny, że szkoda słów.
A odnośnie tego, że jeśli Polonia spadnie, to on się wycofa, mogę powiedzieć tylko tyle, że brak mi słów. Jak ta liga kiedykolwiek może podnieść swój poziom, jeśli brakuje odpowiedzialnych ludzi.
Odpowiedz cytując