Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8363
Stary 19.03.2010, 12:09
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Czytam własnie wywiad z Majchrowskim i na temat stadionu mowi że jezeli bysmy chcieli odsunąć Obtulowicza to poślizg na budowie wyosiłby okolo roku.Co ciekawsze Majchrowski pisze że z Euro jeszcze nic straconego bo są wielkie klopoty w Wroclawiu i że z Euro zostalismy wyruchani przez Poznań i mamy jakies dowody ktorymi maja zająć sie prawnicy.Dalej podtrzymuje date lipcową a oddanie trybuny Zachodniej na sierpien
O tym akurat wszyscy wiedza od ponad dwoch lat. Obudzil sie...
Ale heca moze byc ciekawa jesli rzeczywiscie znalezli jakies dowody na podstolikowe machinacje Poznania. Skad ten wywiad?
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując