wislak_92 napisał(a):

|
W jakich godzinach sprzedaja bilety w Studiu? Nie musze rezerwowac przez neta tylko podejsc i kupic na miejscu?
|
Podbijam, bo nie bardzo mi sie widzi przelewanie kasy na asfalt. Przechodzilem dzis k. 10:30 kolo Studia, ale wszystko zamkniete.
Chyba ze mozna jakos zarezerwowac, a zaplacic i odebrac przed wejsciem?
Sry za takie pytanie ale bylem doslowanie raz w Klubie Studio, zarezerwowalem wtedy bilety na hip-hop.pl i odebralem i zaplacilem przed samym koncertem, ale teraz niestety takiej mozliwosci z tego co widze nie ma.
ed: patrzylem na ich stronie i nic nie znalazlem na temat godzin.
Dzieki za odp
ed2: 13:30 -> zamkniete....