Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 19.03.2010, 11:39
wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
W jakich godzinach sprzedaja bilety w Studiu? Nie musze rezerwowac przez neta tylko podejsc i kupic na miejscu?
Podbijam, bo nie bardzo mi sie widzi przelewanie kasy na asfalt. Przechodzilem dzis k. 10:30 kolo Studia, ale wszystko zamkniete.

Chyba ze mozna jakos zarezerwowac, a zaplacic i odebrac przed wejsciem?

Sry za takie pytanie ale bylem doslowanie raz w Klubie Studio, zarezerwowalem wtedy bilety na hip-hop.pl i odebralem i zaplacilem przed samym koncertem, ale teraz niestety takiej mozliwosci z tego co widze nie ma.

ed: patrzylem na ich stronie i nic nie znalazlem na temat godzin.

Dzieki za odp

ed2: 13:30 -> zamkniete....
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 19.03.2010 o godz. 14:30.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując