|
Mam bardzo wazne pytanie...
Jak widzice do Krk mam kawalek drogi, chciałbym sie dowiedziec czy istnieje jakis fan club Wisły badz nie fan club ale pojedyncze osoby ktore jezdza na Wisłe z okolic Lodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka. Intersuja mnie te regiony bowiem z tymi osobami mialbym po drodze na Reymonta22. Prosze niech ktos pomoze bo chec jezdzenia na mecze ciagle narasta a samemu podrozowac przez 8h w jedna strone, przez dwa dni dla obejrzenia jednego meczu jest bardzo ciezko. Wiem, wiem przez internet sie nie umawia itd ale ja bym tylko chciał kontakt do tych osob a napewno by sie udalo uwierzytelnic moje istnienie i przywiazanie do Wisły. Pomozcie bo idzie sie zaje..c majac tyle km do Wiselki
PS Chodzi mi o osoby ktore dosc regularnie jezdza na R22, najlpiejosoby fanatyczne. Pozdro
|