Cytat:
|
Na trybunach wschodniej i zachodniej zastosowany zostanie mniej więcej taki sam model krzesełek jak na wcześniej wybudowanych trybunach za bramkami. Będą to więc, niestety, krzesełka jednolite, nieskładane.
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22881
No to tyle jeśli chodzi o spełnianie standardów. A miała być klasa Elite, niektórzy się łudzili, że może i D i E wymienią na składane.
Może pojechali po kosztach i kupili najtańsze krzesełka by wyrównać koszty z montażem dachu zza trybuny na zachodniej?