Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22168
Stary 19.03.2010, 10:31
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Jednak wiecie, kończy mu się kontrakt, w czerwcu, a ówcześni piłkarze lubieli Henia, więc kto wie czy nie sięgnął by po Kosę.
Zresztą z takiego obrotu byłbym zadowolony, ponieważ Kosa jest jednym z moich ulubionych piłkarzy polskich, więc bardzo chętnie zobaczyłbym go w stroju z Białą Gwiazdą na piersi xD
On dobrze gra tylko wtedy jak ma nie jasną sprawę kontkraktu. Solidna umowa na kilka lat nic nie da. Jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny. Wtedy gość by coś grał.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując