arrosmay napisał(a):

Jednak wiecie, kończy mu się kontrakt, w czerwcu, a ówcześni piłkarze lubieli Henia, więc kto wie czy nie sięgnął by po Kosę.
Zresztą z takiego obrotu byłbym zadowolony, ponieważ Kosa jest jednym z moich ulubionych piłkarzy polskich, więc bardzo chętnie zobaczyłbym go w stroju z Białą Gwiazdą na piersi xD
|
On dobrze gra tylko wtedy jak ma nie jasną sprawę kontkraktu. Solidna umowa na kilka lat nic nie da. Jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny. Wtedy gość by coś grał.