Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8350
Stary 19.03.2010, 09:20
Pero napisał(a):Wyświetl post
Do Pan Darka. Jeśli będzie Pan wystosowywał następne pytania do prezydente to proszę zadać pytanie odnośnie krzesełek. Dlaczego zrezygnowano ze składanych, jakie przyniosło to oszczędności? Czy są jakieś inne istotne zmiany w projekcie o których nie wiemy tzn. że zrezygnowano z czegoś w zamian za tańszy zamiennik.

Mam jeszcze pytanko odnośnie hali. Rozumiem że koncepcja tzn. wizualizacja przedstawiona kiedyś przez Wisłe i Salwator nie jest w ogóle w żaden sposób wiążąca i że teraz miasto ogłosi konkurs na projekt i wykonawce. Projekt może się zupełnie różnić od tego przedstawionego na wizkach. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Dokładnie tak jak piszesz,ma zostać ogłoszony konkurs międzynarodowy.
Odpowiedz cytując