|
Typowa plotka, wymysł dziennikarza- wraca Kasperczak? No to pewnie będzie chciał sprowadzić "swoich" piłkarzy.
Zaraz pewnie zaczniemy czytać o powrotach Żurawskiego, Strąka czy innych.
Abstrahując od tego, że to zwykły wymysł nie popieram takich pomysłów. Zacznijmy budować nową Wisłę, z w miarę młodymi, świeżymi, ambitnymi piłkarzami. Bazę straszych już jako taką mamy - Cleber, Głowacki, Sobolewski, Brożkowie. Ja oczekuję latem jakichś rzeczywiście dobrych transferów zagranicznych, nie wierzę w dobre transfery z Polski- piłkarze za drodzy, mentalnie nieprzygotowani, technicznie 100 lat za murzynami (dosłownie).
Nie pozostaje nam nic jak czekać. A że transfery będą (oczywiście jak będzie Mistrzostwo) to jest pewne.
|