|
Crazy
oczywiście złośliwie te projekty umieściłem, bo skoro nie potrafisz zachowac umiaru w krytyce i zrozumieć, ze stety lub nie ale musimy się wszyscy liczyc w opiniami innych.
Dla mnie koniec tematu
Jak bede mial wiecej czasu to wkleje projekty, ktote mielismy do wyboru.
ps. na ew riposty nie odpowiem, bo w pracy jestem.
Co do zagospodarowania przestrzeni miedzy 19 a 60 to po zaakceptowaniu projektu jakos dogadamy się ws tego co bedzie na srodku. Narazie propozycjami są: biała gwiazda, korona, herb Krakowa (raczej niemozliwe)
|