Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 19.03.2010, 08:21
Crazy
oczywiście złośliwie te projekty umieściłem, bo skoro nie potrafisz zachowac umiaru w krytyce i zrozumieć, ze stety lub nie ale musimy się wszyscy liczyc w opiniami innych.
Dla mnie koniec tematu
Jak bede mial wiecej czasu to wkleje projekty, ktote mielismy do wyboru.

ps. na ew riposty nie odpowiem, bo w pracy jestem.

Co do zagospodarowania przestrzeni miedzy 19 a 60 to po zaakceptowaniu projektu jakos dogadamy się ws tego co bedzie na srodku. Narazie propozycjami są: biała gwiazda, korona, herb Krakowa (raczej niemozliwe)
Odpowiedz cytując