Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#877
Stary 19.03.2010, 00:04
Wystarczylo zobaczyc wczoraj fizycznie Dawidowskiego i porownac go np do Lobodzinskiego czy Sobolewskiego.

Golym okiem widac ze u nas cos nie halo motorycznie.I nikt nie wmowi mi ze Dawidowski taki zajebisty.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI