PvD napisał(a):

Cała czerwona jakoś mi nie pasuje :/ nie komponuje się z D w mojej opinii i wygląda na odrębną
|
moze jakbys uzyl tego samego odcienia czerwonego co jest na D to lepiej by to wygladało? z tego obrazka to racja, rzeczywiscie nic a nic sie nie komponuje. Mi sie projekt podoba, a gadanie ze tego nigdzie nie ma - takiej kolumnady jak u nas i takiego dachu jak u nas tez nigdzie nie ma. Trzeba kontynuowac ten trend
pozatym... gdyby jaskiniowcy stwierdzili ze do tej pory nikt koła nie uzywal, wiec i oni nie zaczną, to gdzie byłaby dzisiejsza cywilizacja?
a ten pomysl z przestawieniem kolorow miejscami , zeby wyszla litera " W " z czerwonych krzeselek wydaje sie całkiem całkiem ..