Krzyma napisał(a):

|
Pytanko czysto teoretyczne, ile mogę kupić maksymalnie biletów ? czy musze mieć jakieś ich dokumenty jak nie mają identyfikatora kibica?
|
mozesz kilka, ile, roznie bywa..
zapisz na kartce imie,nazwisko + pesel tychże osob.. i po klopocie..