Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2581
Stary 18.03.2010, 19:37
Krzyma napisał(a):Wyświetl post
Pytanko czysto teoretyczne, ile mogę kupić maksymalnie biletów ? czy musze mieć jakieś ich dokumenty jak nie mają identyfikatora kibica?

mozesz kilka, ile, roznie bywa..

zapisz na kartce imie,nazwisko + pesel tychże osob.. i po klopocie..
Odpowiedz cytując