Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
2577
18.03.2010, 19:28
Pytanko czysto teoretyczne, ile mogę kupić maksymalnie biletów ? czy musze mieć jakieś ich dokumenty jak nie mają identyfikatora kibica?
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma