Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 18.03.2010, 19:28
Pytanko czysto teoretyczne, ile mogę kupić maksymalnie biletów ? czy musze mieć jakieś ich dokumenty jak nie mają identyfikatora kibica?
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując