Marszałek napisał(a):

|
. Dochodze do wniosku,że nie inaczej będzie w Polonii,znaczy nie chodzi o czas kiedy tu skończy pracę,ale o wynik. Zawalał w każdym klubie, który prowadził. Nie może to być przypadek.
|
Z tym ze w wypadku Wojciechowskiego nawet trenera ktory robi wyniki nic nie broni.
Sytuacja z Bobo - kiedy ten zdobyl 10 pkt w 4 meczach a wylecial ....
A Maciek Skorza wolny....