Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5492
Stary 18.03.2010, 19:27
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
. Dochodze do wniosku,że nie inaczej będzie w Polonii,znaczy nie chodzi o czas kiedy tu skończy pracę,ale o wynik. Zawalał w każdym klubie, który prowadził. Nie może to być przypadek.


Z tym ze w wypadku Wojciechowskiego nawet trenera ktory robi wyniki nic nie broni.
Sytuacja z Bobo - kiedy ten zdobyl 10 pkt w 4 meczach a wylecial ....

A Maciek Skorza wolny....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując