Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8292
Stary 18.03.2010, 18:34
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
U nas nie bedzie lepiej. Niech ktoś w końcu pokaże jakiś stadion gdzie jest taka szachownica. Nie ma? Bo żaden projektant by takiej cepelii nie zaprojektował.
Ja nie wiem jak ta mozaika będzie pasowała do trybuny E, bo chyba nie będzie, do D też nie bardzo ba tam jest tylko jeden czerwony sektor na 5.
Tyle było narzekań na projekt który wygrał konkurs UMK, a jak przyszło co do czego to mamy ten sam projekt tylko kolory na pierwszym piętrze są przesunięte o jeden sektor w prawo czy w lewo. I co? Wszystkim się podoba. Trochę nienormalne
Beitar Jerozolima też ma bardzo fajną jak to nazwałeś "szachownicę"


Myślę że wzór wybrany przez SKWK jest prosty i czytelny i taki powinien być. Szkoda jednak że było tak mało czasu na ostateczną decyzję odnośnie projektu krzesełek, ale teraz już tylko czekać aż zaczną zwozić krzesełka na murawę i montować na trybunach
Odpowiedz cytując