Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
daro83
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
8278
18.03.2010, 17:39
Ja uważam ze powinny byc niebieskie krzesełka z białym napisem WISŁA aby nie robic mozaiki, a zeby pasowało do istniejących juz trybun!
daro83
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daro83
Znajdź inne posty napisane przez daro83