|
W mojej ocenie jest oki. Jedno co mnie zastanawia to czemu w ciągu 1 dnia podejmuje się takie decyzje jeśli można było zrobić to wcześniej. Trzeba było miec gotowy projekt w rezerwie i w momecie gdy zaistniała taka możliwość to go udostępnić miastu. Wiem ze czas gonił tylko nie lubie jak wszyscy psy wieszaja na radnych na architekta, a jak przychodzi co do czego to sami nie jesteśmy przygotowani jak należy.
Pozdrawiam
|