Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 18.03.2010, 17:09
Widzieliście z jaką pompą przykręcano dziś 1 fotelik na stadionie Legii? Proponuję rozpisać konkurs na 3 osobową delegacje do przykręcenia pierwszego fotelika na naszym stadionie .Moje propozycje to Obtułowicz Majchrowski i może jakis radny z PISu który najbardziej walczył o przyznanie nam kasy na budowe
Odpowiedz cytując