Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#856
Stary 18.03.2010, 14:29
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi dzis gra Wisly sie podobala, widac jak Lobo wniosl ozywienie do gry, Pablo i Sobol ladne strzaly zza pola karnego. ogolnie na +
No prosze Cie, chyba ogladalismy inny mecz.