Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16
Wyświetl pojedynczy post
Matis013
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
23
18.03.2010, 14:22
Ja Dziś Kupowałem bilet na Lechie i około 11:00 Było Tak z 700, 800 Osób i cały czas jedni odchodzili a drudzy przychodzili
Matis013
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matis013
Znajdź inne posty napisane przez Matis013