Wyświetl pojedynczy post
Matis013
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.03.2010, 14:22
Ja Dziś Kupowałem bilet na Lechie i około 11:00 Było Tak z 700, 800 Osób i cały czas jedni odchodzili a drudzy przychodzili
Odpowiedz cytując