7 kotów napisał(a):

Typowy kompleks krakowski.
BTW.
Te ultrablogaski sa rownie emocjonujace co czytanie pozdrowien z wakacji od wlasnej cioci.
|
Glupie gazety sa dla glupich ludzi, a glupie blogi o dziwo tez maja swoj target.

Admini z weszlo znalezli dobry system na zwiekszenie klikalnosci swojej stronki. Mechanizm jest prosty, kibic klubu A splodzi mniej lub bardziej madry tekst, 10-15 sfrustrowanych kibicow klubu B wyzwie go na internetowy pojedynek, a weszlo policzy zyski. Emocje i poziom dyskusji, jak na onetowych komentarzach

Faktycznie jest czym sie przejmowac.
gigant napisał(a):
|
Spokojnie, na naszym forum jest więcej aktywnych użytkowników (4567), niz na forum Wara Amiki wszystkich zarejestrowanych (4188). Wielkość forów mówi sama za siebie.
|
Jestescie najwspanialsi i najwieksi, a ty wybijasz sie jeszcze wyzej, jestes gigantyczny. W internecie nie macie sobie rownych!
