Marszałek napisał(a):

|
To jest nasza największa bolączka. Kaperczak ich poustawia, zresztą na to liczyłem i byłem tego pewny. Niemniej z tym,że są tragicznie,ba skandalicznie przygotowani do rundy niestety nic nie da się zrobić. Kaperczak musi się nad tym nagłowić nie mało, ale prawda jest taka,że w zasadzie nic się z tym nie da zrobić.
|
Da się w ciągu 2-3 tygodni poprawić niektóre elementy przygotowania wytrzymałościowo-szybkościowego.Czytałem kiedyś wypowiedź specjalisty z Niemiec na ten temat,i myślę że pan Henryk już wie gdzie jest pies pogrzebany i co robić.