Fuks napisał(a):

|
nie wiem co tak wszyscy zachwycają sie zmianą Diaza na lewą obrone. Jak sobie przypomne mecz z Lechem w tamtym sezonie i co z nim robił Peszko to naprawde mnie zaskakujecie.
|
Diaz grał wtedy tylko dlatego, że musiał (nikogo innego nie było) Wrócił z meczu reprezentacji z kilkoma przesiadkami. Jeśli chcesz kogoś rzetelnie oceniać to troszkę lepiej dobieraj próbki, bo nie każdy ma ciężką sklerozę i zapomina o okolicznościach.