Dagobert napisał(a):

jeżeli uważasz ze galeria krakowska wygląda ładnie to brawo galeria to najbrzydszy budynek w Krakowie szpeci nasze miasto i jak tak chcesz "poprawić" wygląd stadionu to super.
|
Nastepny umiejacy czytac... jak masz walic takie glupoty to nic nie pisz. Chodzi mi o koszt tego typu plyt kwestia kolorystki to inna sprawa, ale akurat latwo by bylo wylozyc elewacje czyms takim..