Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8233
Stary 18.03.2010, 11:51
Dagobert napisał(a):Wyświetl post
jeżeli uważasz ze galeria krakowska wygląda ładnie to brawo galeria to najbrzydszy budynek w Krakowie szpeci nasze miasto i jak tak chcesz "poprawić" wygląd stadionu to super.
Nastepny umiejacy czytac... jak masz walic takie glupoty to nic nie pisz. Chodzi mi o koszt tego typu plyt kwestia kolorystki to inna sprawa, ale akurat latwo by bylo wylozyc elewacje czyms takim..
Odpowiedz cytując