rav napisał(a):

A zanim należały do MSW?
Poza tym z tego co pamiętam musiała być zgoda TS Wisła, żeby można było przekazać łatwo tereny podstadionowe miastu.
|
Oczywiscie dawniej przed komuną nalezały do Wisly.TS musial wyrazić zgode bo było użytkownikiem i dzierżawcą od MSW