Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
2556
18.03.2010, 09:48
chimpanze
napisał(a):
Dam radę kupić bilet na mecz z Lechią na sektor 3? Czy będzie problem?
Jak nie ma info że bilety czy karnety zostały wyprzedane to da rade.
kask88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kask88
Znajdź inne posty napisane przez kask88