Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 18.03.2010, 09:48
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja bym wziął E52.
Jak dla mnie jest ładniejsza, ma lepszą baterię, a pozostałe parametry niemal identyczne jak w E66. Powiem szczerze, iż nie rozumiem ceny E66 - zdecydowanie przepłacany telefon.
Zgadza się , tylko trzeba brać pod uwagę fakt że E52 jest trochę nieudanym modelem. Notorycznie padały w nich wyświetlacze na dodatek wbrew pozorom klawiatura okazuję się niewygodna. Kolejne serie były już poprawione, miały inne płyty główne więc tych usterek jest mniej.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując