!!IRIVER!! napisał(a):

Ja bym wziął E52.
Jak dla mnie jest ładniejsza, ma lepszą baterię, a pozostałe parametry niemal identyczne jak w E66. Powiem szczerze, iż nie rozumiem ceny E66 - zdecydowanie przepłacany telefon.
|
Zgadza się , tylko trzeba brać pod uwagę fakt że E52 jest trochę nieudanym modelem. Notorycznie padały w nich wyświetlacze na dodatek wbrew pozorom klawiatura okazuję się niewygodna. Kolejne serie były już poprawione, miały inne płyty główne więc tych usterek jest mniej.