Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
2555
17.03.2010, 23:47
Dam radę kupić bilet na mecz z Lechią na sektor 3? Czy będzie problem?
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze