Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8213
Stary 17.03.2010, 19:48
W ogólnym uspokojeniu że zagramy przy 3 trybunach w lipcu trzeba pamiętać że do tych 3 trybun nadal w zakresie GW nie ma murawy i wykończenia zaplecza północnej,adaptacji pomieszczeń na wschodniej na pomieszczenia dla mediów, wynalezienia jednej szatni na trybunie południowej oraz kołowrotów na wschodniej i północnej- bez tego nie będzie meczów. Jest 17 marca tj.równe 4 miesiące do otwarcia. Bardzo ciekawe . Jeszcze trzeba radnych przekonać , zlecić prace, zamówić materiały i wykonać. W 4 miesiące? Jest to prawie niemożliwe.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując