|
Nie rozumiem Kasperczaka. Mówi, ze nie potrzebuje zmian zewnętrznych po czym bierze 16 zawodników na mecz. Śmiech na sali. Uważam że swoimi zmianami wewnętrznymi to nie osiągnie nawet tego co Skorża!
,,Polscy piłkarze powinni przestać myśleć o Lidze Mistrzów, a zacząć grać"- Kamil Kosowski
|