Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 17.03.2010, 18:44
Pytanie pozostaje takie. Dlaczego był taki czas ,że Sobolewski , Marcelo, Małecki, Boguski , Brożki i inni grali dobrze , wygrywali a teraz nie. Przecież nawet doświadczenia ostatnich dwóch lat pokazują ,że dzisiaj wina Skorży jest ewidentna. Jak ta drużyna jest przygotowana do rozgrywek? Koszmar jakiś. Jeżeli pod wodzą Skorży gro tych zawodników miało co najmniej kilkanaście przyzwoitych występów to co jest teraz....

PS. KBOBT weź chłopie załóż jakiś Komitet na Rzecz Budowy Pomnika ku chwale Macieja Skorży. Były dwa MP i OK. Facet do pewnego momentu całkiem poprawnie starał się realizować swój zakres kompetencji. Ty lepiej popatrz na obecny sezon. Tu i teraz . Nie żyj przeszłością. Teraźniejszość pokazuje ,że bimbanie Skorży doprowadziło klub do finansowych strat a drużynę do sportowej zapaści.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.03.2010 o godz. 18:48.