Scenariusz baaardzo prawdopodbny.
1. Skorża już pracował w Amice więc zna się z właścicielem.
2. Rutkowski już rok temu chciał wyrwać Skorżę, gdy ten wygrał ligę ze Smudą mimo przewagi po jesieni.
3. W Poznaniu zatrudnili wuefistę zamiast trenera, wiedząc że to wariant tymczasowy. Skorży kończył się kontrakt więc Rutkowski liczył, że przelicytuje Cupiała. Ale widać nasz Boss... oddał Maćka walkowerem.
I... teraz będzie spiskowa teoria >
4. Wisła zawiesiła negocjację ze Skorżą, dając mu do zrozumienia, że nawet trzecie MP nie gwarantuje mu nowej umowy. To Skorża przygotował drużynę do sezonu tak, żeby ... liga była ciekawsza

tfu ... nawet nie chcę rozważać na poważnie ostatniego punktu.