Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2226
Stary 17.03.2010, 14:28
będzie mecz na OS info na 100 % oglądałem i słyszałem jak zapowiadali
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
Odpowiedz cytując