Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: NH
Offline
#
2226
17.03.2010, 14:28
będzie mecz na OS info na 100 % oglądałem i słyszałem jak zapowiadali
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
wislacki mati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislacki mati
Znajdź inne posty napisane przez wislacki mati