Fuks napisał(a):

2,5 mln euro po kursie 4zł to 10 mln jakby nie bylo
swoją drogą, to tu jest błąd:
0 - Tyle meczów finałowych wygrała Wisła, choć Skorża dwukrotnie dotarł z nią do tego etapu rozgrywek. Na otwarcie sezonu 2008/09 w Ostrowcu Świętokrzyskim Superpuchar po wygranej 2:1 zgarnęła Legia. Warszawski klub był też górą w maju 2008 roku, gdy w Bełchatowie lepiej wykonywał rzuty karne i zdobył Puchar Polski.
ktos zapomniał o meczu z Lechem w finale w Lubinie.
|
No w Lubinie też przegraliśmy. Ale w Lubinie był Superpuchar Polski, nie Puchar Polski. I tam grają zdobywca Pucharu Polski i Mistrz Polski...