Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 17.03.2010, 09:41
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
jeśli to prawda, to mam mieszane uczucia. Miał Lecha tyle lat totalnie w dupie, a teraz chciałby wrócić do Poznania? Czyżby wraz ze zbliżającą się emeryturą zgasła jego wielokrotnie deklarowana miłość do Wisły?
Fakt informuje... I wszystko jasne.
Odpowiedz cytując