skttrbrain napisał(a):

jeśli to prawda, to mam mieszane uczucia. Miał Lecha tyle lat totalnie w dupie, a teraz chciałby wrócić do Poznania? Czyżby wraz ze zbliżającą się emeryturą zgasła jego wielokrotnie deklarowana miłość do Wisły?
|
Fakt informuje... I wszystko jasne.