Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8184
Stary 17.03.2010, 01:58
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
do crazykaro: Kuba zbiera i po konsultacji prześle mailem do ZIKIT.
Jutro głosowanie w sprawie hali! Od tego zależy czy będą środki na projekt i dalsze prace...
Skoro już sprawa wyszła na forum to wyjaśnie żeby nie było niedomówień.
Prawdopodobnie ja lub koś inny zajmujący oficjalne stanowisko w Stowarzyszeniu przekaże w imieniu SKWK po w miare demokratycznym głosowaniu odpowiedn wzór krzesełek . A SKWKw tym wypadku występuje jako przedstawiciele kibiców.
Najchętniej przeprowadzilibyśmy jeszcze raz konkurs z nagrodami, głosowanie etc, ale sami musicie zrozumieć, że czas na podjęcie decyzji i ew korekty to +- 24 godziny. Dyrektor ZIKITu jest pod dużą presją żeby zamówić krzesełka na teraz.
Także jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub gotowe projekty to wysyłajcie mi na priva linka do fotek umieszczonych na www.tinypic.com z ew projektem ... niestety +- do jutra a tak naprawdę do dzisiaj tj środa do 10 rano, czyli do czasu kiedy musze mieć wszystko zebrane.
Niespodzianek raczej nie będzie.
Z Panią Dyrektor mamy umowę ustną, zatem gwarancja tego, że projekt przejdzie też nie jest 100 %, jednak liczymy na słowność.
Ostatnio edytowane przez Kuba : 17.03.2010 o godz. 02:52.
Odpowiedz cytując