Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8182
Stary 17.03.2010, 00:09
filip74 napisał(a):Wyświetl post
Według zapewnień inwestora w lipcu część pomieszczeń na trybunie zachodniej zostanie tymczasowo dostosowana do spełnienia wszystkich wymogów do uzyskania licencji
Czyli sprawdziło się dosłownie wszystko o czym gryzmoliliśmy od miesięcy - 3 trybuny, bez oświetlenia z totalną tymczasową prowizorką - a i to wcale nie jest pewne.

Po prostu ****a ręce opadają - a jak dziś widzę tą czerwoną mende ze skwaszoną miną, kiedy okazało się że Kraków odpadł - mówiącego że nic się nie stało i wszystko będzie budowane i ukończone w takim terminie jak by Kraków był jednym z miast organizujących E2012.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując