Proximus napisał(a):

|
BTW.Polecam na rosyjskie streamy na sopcascie. Bardzo dobra jakość i nie trzeba słuchać komentarza z "enki".
|
Tego meczu nie oglądałem, ale komentarz na nsport jest najlepszy ze wszystkich polskich programów transmitujących piłkę nożną, zwłaszcza kiedy jednym z komentatorów jest Jagoda(zajebiste riposty).