dynek.pl napisał(a):

|
zabojstwo futbolu, dobrze, ze Drogba chociaz wyjebal pajacowi
|
To się nazywa - TAKTYKA, jeśli to było zabójstwo to co powiesz o zeszłoroczny meczu Barca-Chelsea?
Niestety porobiły się duże dysproporcje pomiędzy zespołami - Liga Włoska leży, w zeszłym roku każdy kto próbował grać 'w piłkę' dostawał od Barcy minimum trójkę.To jest czysta kalkulacja i ja osobiście podziwiam trenerów którzy potrafią nie dać się o wiele mocniejszym drużynom, stosując nawet tak nie przyjemne dla oka metody - bo to nie jest prosto zagrać wybitnie defensywnie i ograć rywala w dwumeczu.Nawet obrona Częstochowy zazwyczaj kończy się grubym laniem.