Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1656
Stary 16.03.2010, 22:53
Powiem wam ,że jestem zaskoczony że Chelsea odpadła.Dawno nie widziałem bezradnych Angoli u siebie.Nie zwalałbym zabardzo na anty futbol Interu bo Inter grał całkiem fajną piłka i przedwszystkim skuteczną.Nie można zwalać na styl gry Interu bo prawda jest taka ,że Chelsea nic nie grała.Lampard jest bez formy a to on zawsze napędzał tą drużynę.Druga niespodzianka Sevilla.Takiego babola co bramkarz walną to Pawełek nawet nie zrobił.
Jutro Barcelona i przewiduję 4:0 chociaż fajnie by było gdyby Barcelona odpadła;]
Odpowiedz cytując